Prawo Jazdy Wrocław. Tanio, szybko oraz dobrze. Wraz z tytułem anonsu zaczynającym się obowiązkowo od „Aaaaaaa…” rodem z działu Ogłoszeń  Drobnych zamierzchłego  Wieczoru Wrocławia, osiągnęliśmy poziom, którego nie powstydziłby się nawet najbardziej wyrafinowany Janusz Biznesu. Nam jednak wciąż daleko do  januszowego geniuszu i dlatego też trudno nam uwierzyć, a tym bardziej wciskać Wam, że:

tanio i szybko to dobrze,

szybko i dobrze to tanio,

tanio i dobrze to szybko.

Czy jakoś tak. Nieważne. To tylko taka mała dygresja, tak naprawdę wpis ten ma traktować o literkach oraz A1, a ściślej o kursie na prawo jazdy kategorii A oraz A1 w Szkole Jazdy WrocDrive.

Mija rok od startu naszego OSK, w tym krótkim czasie wykonaliśmy ogromny progres (więcej tutaj) , ale nie zatrzymujemy się i właśnie teraz, dokładnie po roku, rozszerzamy ofertę szkoleniową o kursy na motorze. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy dwie przystosowane do tego celu te mega wypasione fury:

Prawo Jazdy Kat. A - Yamaha XJ6 Diversion

Kategoria A – Yamaha XJ6 Diversion

oraz

Prawo Jazdy kat. A1 - Yamaha YRB125

Kategoria A1 – Yamaha YRB125

Tak, tak, to właśnie na nich będziecie realizować 20 pełnych, 60-minutowych, słownie – dwadzieścia pełnych sześćdziesięciominutowych godzin kursu praktycznego na prawo jazdy kategorii A oraz A1 we WrocDrive. Czy czujecie już ten wiatr we włosach, kiedy będziecie swobodnie pomykać po wrocławskich ulicach z naszym instruktorem nauki jazdy? No aż samo ciśnie się na usta – Ale jazda!

Dla porządku przypomnimy, że tzw. część teoretyczną będziecie realizować w formie e-learningu, czyli na platformie szkoleniowej, czyli przez internet. A także, że na kurs na prawo jazdy kat. A1 można się już zapisać mając tylko 16 lat.

Ale to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Tak na dobry start i na rozpoczęcie sezonu postanowiliśmy obniżyć regularną cenę kursów prawa jazdy na motor. W ramach wiosennej promocji (zobacz cennik) oba kursy zrobisz u nas za jedyne 2000 zł. Czyli tanio. A przy okazji, jak zawsze we WrocDrive, dobrze oraz szybko 😉