Czas to pieniądz, jak mówi znane przysłowie. Zaoszczędzony czas to zarobiony pieniądz. Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile możesz zarobić wybierając kurs przyspieszony na prawo jazdy, a tym samym skracając czas potrzebny na jego wyrobienie do niezbędnego minimum?

Ma trwać… trwa mać!

Standardowo kurs prawa jazdy to zazwyczaj proces dość długotrwały i rozłożony w czasie. Ustawowe 30 godzin teorii, drugie tyle jazdy po mieście i placyku. Wiadomo – nie przeskoczysz, musi trwać. Tak więc zapisujesz się na kurs w szkole nauki jazdy z myślą, że, kurczę, daleka droga przed Tobą. No ale jak dobrze pójdzie to już za 2 miesiące skończysz kurs, nie zwlekając zaklepiesz pierwszy możliwy termin egzaminu, który zdasz za pierwszym razem (pewnie, że zdasz :-)), i już po trzech miesiącach od rozpoczęcia całej zabawy będziesz mógł legalnie i oficjalnie poprowadzić 4 kółka swojego taty. Hurra. Super.

Jak to robimy we WrocDrive?

W naszej szkole jazdy szanujemy Ciebie, a więc szanujemy też i Twój cenny czas. Dlatego  przedstawiamy Ci  trochę inną ofertę – ofertę kursu ekspresowego.  Dostosowując się do Twoich potrzeb jesteśmy w stanie przeprowadzić Cię przez cały proces szkolenia w zaledwie 15 (słownie – piętnaście) dni! Po dwóch tygodniach kursu ekspresowego we Wrocdrive jesteś przygotowany do egzaminu państwowego! A jak jesteś przygotowany? Podzieliła się tym niedawno jedna z naszych kursantek (opinia z map Google): 

Polecam bardzo ta szkołę . Miałam kurs przyspieszony w 2 tyg , nigdy wcześniej nie jeździłam samochodem , a pomimo tego Pan Piotr, Pan Adam i Pan Wojtek dali radę nauczyć mnie wszystkiego dzięki czemu szybko zaliczyłam Word . Miła atmosfera , dobrze wszystko tłumacza , naprawdę warto 🙂🙂🙂

A więc można. Jak się chce. Nam się chce bardzo.

A jeśli i Ty poczułeś się zachęcony, to w każdej chwili możesz zapisać się na kurs ekspresowy we WROCDRIVE. Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Dodatkowo, jeśli zrobisz to teraz, to załapiesz się na promocyjną ofertę cenową. Zarówno cenę kursu ekspresowego, jak i ekspresowego w wariancie indywidualnym obniżamy teraz o 100 zł. Tak więc oprócz zaoszczędzonego czasu masz  okazję zaoszczędzić dodatkowo pieniądze. Dlatego nie zwlekaj, oferta ograniczona czasowo!