WrocDrive Opinie

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów!

Czy wiesz, że?

Średnia wszystkich ocen wystawionych na profilu WrocDrive w Google Maps w skali 1 do 5 wynosi 4.8, z czego blisko 94% to oceny maksymalne - pięciogwiazdkowe!

0

gwiazdek/ 5.0

0 %

zadowolenia klientów

Agata Prawo Jazdy B

Świetna szkoła jazdy! Przygotowanie (zarówno do egzaminu, jak i do bezpiecznej jazdy w przyszłości) na najwyższym poziomie. Mnóstwo cennych wskazówek i rad, luźna atmosfera i indywidualne podejście, a także godziny jazd dostosowane pod kursanta. Dodatkowo na plus jazda identycznymi samochodami co na egzaminie państwowym. Co najważniejsze to przesympatyczni i kompetentni instruktorzy. Osobiście miałam okazję jeździć z inst. Tadeuszem i Adamem, dzięki którym zdałam egzamin za pierwszym razem bez żadnych błędów. Nauka z nimi to czysta przyjemność, a 30 godzin mija w mgnieniu oka. W razie jakichkolwiek pytań zawsze służą pomocą. Przekazują wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, a do tego można porozmawiać i się pośmiać. Napewno będę polecać każdemu!

Darian Prawo Jazdy B

Świetne doświadczenie, bardzo się cieszę, że zdecydowałam się tutaj ukończyć szkolenie. Kurs był prosty, rzeczowy i elastyczny w godzinach. Marcin był świetnym instruktorem - egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem!

Alex Prawo Jazdy B

Miałem ogromną przyjemność jechać moi 30 godziny z panem tadeuszem, zdałem egzamin wewnetrzny dzisiaj i jestem pewny teraz ze za pierwszym razem zdam na panstwowym. Chcialbym podziekowac ekipie Wrocdrive za atmosferę i przygodę. Polecam mocno szkoła Wrocdrive i polecam instruktor Tadeusz Podolski.Editing: Dzisiaj miałem egzamin państwowy i zdałem za pierwszym razem !!!! Polecam mocno ta szkoła rodzinna i w ogromnej szczególności chciałbym podziękować pana Tadeusza za pomoc. Super ekipa !

Aleksandra Prawo Jazdy B

Serdecznie polecam Szkołę. Pełen profesjonalizm i dostępność instruktorów. Bez problemu można dokupić potrzebną ilość jazd. W szczególności polecam jazdę z Panem Tadeuszem. Egzamin zdany. Wiedza, konkret i praktyczne wskazówki Pana Tadeusza bezcenne.

Weronika K. Prawo Jazdy B

To najlepszy wybór w moim życiu. Teoria Pan Piotr, ciekawe i profesjonalne wykłady. Praktyka z Panem Tadeuszem, Poczucie humoru, profesjonalizm, luźna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa w czasie spotkań .Po 20 godzinach , uwielbiam jeździć samochodem. Wiem i czuję że potrafię. Szkoda, że tylko 30 godzin będę jeździła z Tadeuszem . Polecam Wszystkim Tą Szkołę I Tadeusza. Mega,mega

Pijana Prawo Jazdy B

I took my driving lesson with Adam and I highly recommend anyone, specially English speaking foreigners to get lessons from him. He is very skilled and patient with the students. I was very scared and nervous to drive on the road, I give credit to him for helping me to remove it and gain confidence. He also answered all my questions anytime i messaged him. He also plans our classes depending on our availability. I passed the exam with his expert guidance. Best wishes to the team!

Kinga Prawo Jazdy B

Najlepsi instruktorzy, najlepsza szkoła i mega atmosfera - bez stresu😁 chciałam podziękować w szczególności Panu Marcinowi, który przygotowywał mnie, zdane bezbłędnie wszystko za 1!😁 super lokalizacja szkoły (ze względu na trudne warunki na drodze) 😁 samochody są takie jak na egzaminie, 30h zlatuje zdecydowanie za szybko, cenne wskazówki i rady na drogach egzaminacyjnych, na jakie pułapki trzeba uważać! super 😁 instruktorzy to oaza spokoju!😁 MEGA!

Michał Prawo Jazdy B

Polecam! Bardzo dobry dojazd tramwajami, kurs z teorii świetnie prowadzony, pod koniec był jeszcze wykład z pierwszej pomocy prowadzony przez ratowniczkę. Jazdy miałem z panem Marcinem i z panem Adamem, dziękuję im bardzo za cierpliwość i przygotowanie zarówno do egzaminu (zdałem za pierwszym podejściem) jak i do codziennej jazdy.

Dominik Prawo Jazdy B

Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Wczoraj zdałem prawko kat. B za 1 razem. Wszystko to po jazdach z panią Kasią, która była wyrozumiała i bardzo miła. Umawianie terminu jazd bardzo sprawne. Chodziłem na kurs z wykładami, które również bardzo polecam. Wszystko fajnie wytłumaczone z odniesieniem do pytań na teorii (szczególnie tych z podpuchami). Jeszcze raz serdecznie polecam.

Gosia Prawo Jazdy B

czystym sumieniem mogę polecić każdemu!!! Kompetentni i wyrozumiali instruktorzy 🙂 W żaden sposób nie wywierają presji na kursancie przez co 30 godzin jazd zlatuje w mgnieniu oka i to w bardzo przyjemnej atmosferze. P. Kasia (bo z nią miałam przyjemność odbywać praktyczną część kursu) -bardzo miła i cierpliwa osoba, można porozmawiać, pośmiać się a co najważniejsze bardzo wiele nauczyć!!! W moim przypadku egzamin zdany i to bezbłędnie (co napewno dużo świadczy o jakości kursu). Jazdy w strefie egzaminacyjnej na samochodach identycznych z jakimi bedą mieli do czynienia przyszli kierowcy na egzaminie państwowym (ZDECYDOWANY PLUS) 🙂 W związku z powyższym zdecydowanie polecam i życzę powodzenia wszystkim przyszłym kursantom <3

Anushka Prawo Jazdy B

I took driving lessons (in English) with Adam from Wrocdrive and I am so happy with the decision. After the driving lessons, I was able to pass my driving exam on the first try! Adam was a great instructor, his guidance was very clear and easy to understand. He really cared about road safety and made sure you understood it. And no matter how many questions I asked, he was very patient and answered it clearly! Fully reccomend Adam from Wrocdrive!

Liuba Prawo Jazdy B

I have passed the driving course in English ( cat B).Only good impression. The instructor (Adam) explains things very well and shared with me the precious knowledge, the tips you won’t find in a book, this helped me to pass the exam from the first time. Highly recommended!!100%

Kornelia Prawo Jazdy B

Mogę polecić szkołę jazdy z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście i luźna atmosfera sprawiają, że jazdy po mieście to czysta przyjemność ... i zdany egzamin państwowy 😁 Wielkie podziękowania w szczególności dla Pana Wojtka i Pana Piotra. Kilka cennych rad otrzymałam również od Pana Tadeusza. Świetny zgrany zespół, zdecydowanie polecam!

Viktoria Prawo Jazdy B

Najlepsza szkoła we Wrocławiu!!! Polecam ❤️ cudowna atmosfera, profesjonalne podejscie do kursanta, wspaniali instruktorzy osobne wielkie dzięki dla Marcina - najlepszy instruktor!!! Bardzo cierpliwy, potrafi wszystko krok po kroku dokładnie wytłumaczyć, pomógł mi pokonać mój strach! I zadałam z 1 razu!!! Pozdrawiam ❤️

WrocDrive

Szkoła Nauki Jazdy również dla Ciebie!

Jeśli przekonały Cię opinie tych, którzy zdali już z nami swoje prawo jazdy, nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

section 2 bg 1
image 2 1