Pewnie każdy z nas słyszał ten przebój i pewnie każdy z nas zgadza się z jakże prawdziwym i nie mniej uniwersalnym stwierdzeniem w nim zawartym:

Rano trzeba wstać, rano to jest tak gdzieś po pierwszej, bo później już nie.

Tak, tak. Święta prawda. My we WrocDrive znamy to bardzo dobrze i bardzo dobrze rozumiemy, jak bolesne może być wstawanie wcześniej. Mając tego świadomość, zdecydowaliśmy szczególnie docenić te poranne ptaszki, dla których dzień zaczyna się już przed trzynastą.  W związku z tym dla wszystkich tych, którzy w naszej szkole zdecydują na kurs prawa jazdy realizowany w godzinach od wczesnej porannej 7.00 do późnej porannej 15.00 postanowiliśmy obniżyć regularną cenę kursu o 400 zł (słownie  – czterysta złotych)!

WrocDrive Szkoła Jazdy Wrocław | Cennik

Szczegóły oferty znajdziesz w cenniku.

Warto zauważyć, że decydując się na poranny kurs od godziny 7.00 we WrocDrive otrzymasz nie tylko premię za wczesne wstawanie. Oprócz zaoszczędzonych czterech stów zyskasz bardziej efektywne szkolenie praktyczne, bo z dużym prawdopodobieństwem będziesz miał wtedy szansę poruszać się po mniej zakorkowanych ulicach. A więc jeżdżąc w godzinach 7.00-15.00 razem z naszymi instruktorami będziesz miał okazję przyswoić zdecydowanie więcej wiedzy praktycznej za zdecydowanie mniejsze pieniądze.  Brawo Ty! 

Zapisać możesz się na tę wyjątkową promocję wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 507 871 115. Niekoniecznie rano ;-).