Teoretyczna strona szkolenia

Wiadomo nie od dziś, że w życiu wszystko ma swoje dwa oblicza, dwie strony medalu. Nie inaczej jest z kursem na prawo jazdy kategorii B oraz innych kategorii, tutaj niczym dwie strony tej samej Mocy, niczym miecz obosieczny, niczym dwie nierozerwalne Yin i Jang, szkolenie teoretyczne od wieków (a przynajmniej od wynalezienia koła) przeplata się ze szkoleniem praktycznym, uzupełniając i podtrzymując się wzajemnie.  

I nic nie pomoże, że dla większości z nas zdecydowanie milsza jest praktyczna część tej zabawy i pewnie nikt z nas nie miałby nic przeciwko temu, żeby zaburzyć ten odwieczny stan szlachetnej równowagi na rzecz li tylko jazdy z instruktorem, zapominając całkowicie o teorii.

Niestety, nieubłagalne są prawa natury, niestety fizyki nie oszukasz, niestety głową muru nie przebijesz. Niestety, zanim przystąpisz do egzaminu państwowego oprócz 30. godzin czystej przyjemności z jazdy, musisz odfajkować również 30 godzin teorii i szkolenia z przepisów. Musisz i koniec. Kropka.

Jedyna taka Szkoła Jazdy Wrocław

Wychodząc Wam na przeciw i żeby ułatwić Wam przebrnąć przez te 30 godzin wykładów, a przy okazji coś z nich wynieść, we WrocDrive postanowiliśmy podejść do tematu szkolenia teoretycznego w sposób innowacyjny i niestandardowy. Kiedy w innych szkołach jazdy wciąż wałkowane są schematyczne obrazki defaultowych skrzyżowań z mega mało ekscytującym tłumaczeniem prowadzącego, kto i kiedy ma pierwszeństwo oraz dlaczego, ble ble ble (zaczynacie już przysypiać? ;)), u nas analiza skrzyżowań wygląda tak:

To tylko próbka naszego materiału szkoleniowego w zakresie przepisów. Nasz cały prospekt opiera się o autorskie nagrania w HD wszystkich większych wrocławskich skrzyżowań filmowane z lotu ptaka za pomocą drona. Właśnie na podstawie tak przygotowanych materiałów analizowanych na rzutniku w naszej (klimatyzowanej – a jakże ;)) sali wykładowej uczymy Was gdzie i kiedy macie pierwszeństwo i jak powinniście się zachować na skrzyżowaniach we Wrocławiu. Żadnych schematycznych strzałek w lewo, prawo, na wprost, żadnych abstrakcyjnych skrzyżowań z impotentną analizą zasypiającego prowadzącego i ziewającej audiencji, u nas wszystko dzieje się w warunkach rzeczywistych wrocławskiego ruchu kołowego.

Odtwórz wideo

Wykłady w ramach kursu stacjonarnego we WrocDrive to takie realne jeżdżenie samochodem po Wrocławiu, ale na sali wykładowej, a przy tym zupełnie bez stresu. To przejrzyście przedstawiona teoria z przepisów kodeksu drogowego przedstawiona w łatwy do przyswojenia sposób. Tak przygotowanym i mając w pamięci nasze nagrania szkoleniowe, o wiele łatwiej będzie Wam wyjechać z instruktorem na wrocławskie ulice, a co najważniejsze bez problemu zdać egzamin i po zdanym egzaminie samodzielnie jeździć. Gwarantujemy.

Żeby nie być gołosłownym oddajmy głos naszym zadowolonym klientom. Pani Julia wystawiła nam taki oto komentarz:

Zdecydowanie polecam 😉 Bardzo fajna i kameralna szkoła jazdy wrocław, indywidualne podejście do każdego – nawet dla tych zajętych zawsze znalazł się czas 🙂 Atmosfera podczas wykładów i jazd była luźna i bezstresowa. W dniu egzaminu zakończyłam jazdy pod samym Wordem – mimo, że prośbę dodatkowych jazd zgłosiłam tylko dzień przed – wynika to z tego, że instruktorom zależy na dobrym przygotowaniu kursanta. Gdybym miała drugi raz wybierać nie zmieniłabym zdania. Nie ma co się rozdrabniać jak prawo jazdy to tylko w Wrocdrive 🙂

Z kolei pani Patrycja opisała nas w ten sposób:

Zdecydowanie najlepsza szkółka we Wrocławiu! 🙂 Cudowni instruktorzy, zero stresu. Wykłady przeprowadzone w sposób bardzo jasny. Jazdy ułożone według mojej dostępności czasowej i przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Instruktorzy bardzo profesjonalni a co najważniejsze bardzo, bardzo cierpliwi. Wszystkie moje słabości zostały przezwyciężone i wyćwiczone do perfekcji, a co najważniejsze bardzo dobre przygotowania do egzaminu dały wynik POZYTYWNY! 🙂 Prawo jazdy w WrocDrive to nie tylko nauka jazdy Wrocław to przede wszystkim bardzo fajna przygoda, która zostanie ze mną na pewno na długo! Bardzo dziękuje panu Piotrowi oraz panu Adamowi za pełną motywację i największe wsparcie. To była przyjemność z wami współpracować! WrocDrive mamy to!!!?

Wszystkie opinie absolwentów Szkoły Jazdy WrocDrive (ze średnią oceną 4.8 na 5.0!) znajdziesz tutaj.

Nie bez znaczenie jest też fakt, że wykłady w ramach kursu stacjonarnego w Szkole Jazdy WrocDrive odbywają się w bardzo dogodnym położeniu, w samym centrum Wrocławia, w budynku Legnicka Business House przy ul. Legnickiej 56. Na wykłady w naszej szkole dojedziecie bez problemu np. liniami tramwajowymi nr 3, 10, 20, 31, 33, autobusowymi albo na piechotę, jeśli mieszkacie w okolicach Magnolii.

Najbliższe terminy kursów stacjonarnych we WrocDrive, na które możecie się zapisać już teraz, przedstawiamy poniżej.

[MEC id="5627"]