3. najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu

Jeśli chcecie wyrobić sobie prawo jazdy szybko, łatwo i skutecznie, to dobrze trafiliście kierując swoje kroki do WrocDrive. Nasza szkoła jazdy znalazła się na trzecim miejscu w rankingu TOP 10 najskuteczniejszych ośrodków szkolenia kierowców we Wrocławiu, w których prawo jazdy kat. B zdaje się za pierwszym razem!

Ranking najlepszych wrocławskich szkół nauki jazdy został opracowany w oparciu o cyklicznie publikowany w Biuletynie Informacji Publicznej dokument Urzędu Miasta Wrocławia -„Statystyka zdawalności za II kwartał 2023 r. – pierwsze podejście. Ośrodków Szkolenia Kierowców przedsiębiorców wpisanych w rejestr działalności regulowanej prowadzony przez Prezydenta Wrocławia”. Najnowsze zastawienie zostało opracowane w oparciu o dane zdawalności z Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego z dnia 13. września 2023.

Zestawienie zostało opublikowane pod tym adresem: https://gazetawroclawska.pl/oto-najlepsze-szkoly-nauki-jazdy-we-wroclawiu-tutaj-najwiecej-kursantow-zdaje-egzamin-na-prawo-jazdy-za-pierwszym-razem/ar/c4-17914059. W prezentowanej galerii, pod względem skuteczności zdawania za pierwszym razem wyprzedzają nas tylko dwie inne szkoły nauki jazdy!

Jednak biorąc pod uwagę pozostałe czynnik składające się na całokształt szkolenia – indywidualne podejście do kursanta, niepowtarzalną atmosferę prowadzenia kursów, czy bardzo atrakcyjne położenie samego ośrodka szkolenia, w samym centrum miasta – i to wszystko poparte entuzjastycznymi opiniami naszych zadowolonych klientów, śmiało możemy powiedzieć, że Szkoła Jazdy WrocDrive to najprawdopodobniej najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu!