Pewien znany myśliciel i filozof Galileusz Anonimeusz powiadał, że w życiu jedyną stałą jest ciągła zmiana. Inny powtarzał panta rhei, z kolei ludowe przyśpiewki reasumowały tę mądrą heraklitowską maksymę mniej więcej w słowach żegnaj Gienia, świat się zmienia.

Ale nam szczególnie bliska jest ta pierwsza myśl. I bynajmniej nikogo nie żegnając, a raczej wręcz przeciwnie, bardzo serdecznie witając każdego, kto właśnie z nami zdecydował się na swoją pierwszą przygodę z czterema kółkami, nieustannie się zmieniamy, a ściślej – rozwijamy się dla Was.

Początek

panta rhei article before

Minął już rok odkąd postanowiliśmy w końcu rozkręcić ten biznes na swoim. Zaczynaliśmy we dwóch i z jednym autem szkoleniowym, z sercem pełnym zapału, ale i obaw (jakie będzie zainteresowanie klientów, jak przebijemy się przez gąszcz wrocławskich OSK?) zdecydowaliśmy, że robimy własną szkołę jazdy. Szybko okazało się, że rzeczywistość wymazała nasze obawy oraz przerosła nasze oczekiwania. Pewnie duża zasługa w tym, że tak naprawdę nie zaczynaliśmy od zera, bo chociaż mimo nikłego kapitału materialnego, to z ogromnym kapitałem zaufania i zadowolenia naszych dotychczasowych kursantów, z którymi mieliśmy przyjemność pracować jako instruktorzy zatrudnieni w innej ze szkół.

Bardzo fajna i kameralna szkoła jazdy, indywidualne podejście do każdego – nawet dla tych zajętych zawsze znalazł się czas 🙂 Atmosfera podczas wykładów i jazd była luźna i bezstresowa. W dniu egzaminu zakończyłam jazdy pod samym Wordem – mimo, że prośbę dodatkowych jazd zgłosiłam tylko dzień przed – wynika to z tego, że instruktorom zależy na dobrym przygotowaniu kursanta. Gdybym miała drugi raz wybierać nie zmieniłabym zdania. Nie ma co się rozdrabniać jak prawo jazdy to tylko w Wrocdrive 🙂

Albo:

I am a foreigner, so I studied with Mr. Adam in English. I highly recommend you to his centre because he is a nice, flexible and dedicated instructor with clear instructions and explanation. The fee for the whole course for 30h is also really reasonable. The centre will provide us an English book and 3-month online course with unlimited exams. To pass the theoretical part, all we need is to do about 2000 questions and practice as many exams as possible in there. To pass the practical exam, let’s listen carefully to the instructor and prepare well mentally. Btw, thanks to the instructor with his informative lessons, I passed both theoretical and practical exam at the first attempt *bravo*.

Moglibyśmy tak cytować do znudzenia (więcej opinii tutaj), ale niewątpliwie jakoś tak mamy, że przyciągamy ludzi do siebie, i jakoś tak mamy, że ludzie są zadowoleni z naszej pracy. I, co najważniejsze, zdają egzaminy na swoje wymarzane prawo jazdy. 

Teraz

Wracając do meritum – czyli do zmiany, widoczna jest ona jak na obrazku, a konkretnie na tym obrazku:

panta rhei article

Po niespełna roku od startu WrocDrive to już zespół czterech szkoleniowców oraz dodatkowe auto. To też kilkadziesiąt osób wyszkolonych pod marką WrocDrive, które w konsekwecji poszerzyło grono kierowców. To w końcu już prawie 50 superpozytywnych opinii (ze średnią 4.8 na 5.0!) naszych ekstrazadowolonych klientów w mapach Google.  Ale to nie koniec – w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie i zainteresowanie – w perspektywie mamy już kolejne autko oraz motocykl, ponieważ rozszerzamy ofertę szkoleniową na prawo jazdy kategorii „A”.

To wszystko to jest naprawdę dobra zmiana, ale co najważniejsze,  to wszystko realizujemy z pasją dla Was i Waszego zadowolenia. 

Obserwujcie nas na Facebooku, śledźcie naszą stronę, polecajcie nas znajomym. A z tymi, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy – do zobaczenia się na kursie 😉

Tania jazda z WrocDrive!

Rabat 400 zł!

Na wybrane kursy prawa jazdy kategorii B w ramach Porannej Promocji WrocDrive

image 4